JeToTak.sk - úvodná stránka

Výber z blogov

Kam miznú regionálne rozdiely

Priepastné regionálne rozdiely Slovenska sa často spomínajú medzi najzávažnejšími problémami nášho štátu. V tejto veci sa zhoduje ...

[Štefan Domonkos]

Turecko na križovatke

Na prvý pohľad sa zdá, že život v Istanbule sa nezmenil. Na cestách sú zápchy, ľudia sa ponáhľajú na trajekt alebo na autobus. Už ...

[Joachim Becker]

Ľudské práva neonacistov aj utečencov sú rovnaké

Predvčerom bolo 10. decembra, Medzinárodný deň ľudských práv. No oslavovať toto výročie vo chvíli keď na Maďarskej hranici, v Tompe, ...

[Peter Weisenbacher]

Nechceme negrov z Bruselu

Kríza žánru | Editorial | Michal Havran ml. | 19.05.2015

_ma_small

Leonidas zastavil s tristo Sparťanmi Peržanov. Slováčikovia zaženú tristo emigrantov. Do zoznamu mrzkých činov si môžeme už teraz zapísať, ako sme sa uchránili pred presilou vychudnutých, chorých cudzincov, ako sa s nimi nepodelíme o našu pohostinnosť a všetky tie veci, ktoré si o sebe namýšľame, akí sme dobrí, láskaví a hlavne teda, aby sme nezabudli, kresťansky a sociálne založení.

Bola to príležitosť zachovať sa správne, malá skúška, no my v týchto disciplínach zlyhávame, nechápeme, že sa práve testuje ľudskosť a máme príležitosť urobiť niečo dobré, dokonca také dobré, že nás nikto nebude podozrievať z vypočítavosti.

Kotleba príležitosť zacítil už skôr a oznámil, že pôjde do volieb. Jeho anticiganizmus už veľmi nefunguje, tri stovky ľudí zo subsaharskej Afriky by mu mohli pomôcť do parlamentu. Nevie to iba on, ale aj Fico a napríklad Poliačik a kto by chcel prísť o takú nahrávku, kto by si nechal zobrať možnosť zabojovať proti najslabším a zároveň si kopnúť do Bruselu? Taký dar nechodí každý deň a nenechajú ho predsa Kotlebovi. Treba pritvrdiť, udrieť na africkú háveď, ešte by sa nám tu mohla usadiť, utiecť z táborov a založiť si rodiny. Ako by to vyzeralo, teraz, keď nás už aj Breivik pochválil za modelovú imigračnú politiku a Le Pen, starý, jednooký mučiteľ z Alžírska, mi pred rokmi povedal, že Slovensko je ešte nedotknuté, biele, naše, hneď som vedel čo myslí, a nemali by sme si krajinu nechať zničiť nečistými rasami. Nečisté rasy sú síce vhodné na podradné práce, ale s týmto u nás nepochodíme, krajina pochopila zákernosť tohto nenápadného modelu: prídu sem ako upratovačky a ich deti budú poslancami a umelcami. Aj preto si nechávame podradné práce pre našich ľudí. Idioti sa nazdávajú, že to má nejaké sociálne pozadie, no Slováčikovia vedia, že biely zle zaplatený odpad je vždy lepší, ako farebný načierno platený odpad. Sociálna nerovnosť je súčasťou ochrany rasovej čistoty slovenských horalov, nevadí, že nemajú čo žrať, dôležité je, že nenosia farebné čočky ako Jackson a na ohanbí majú blond ochlpenie - ocenia aj v porno produkciách.

Niekto vraví, že utečencov máme prijať, vraj to je prejavom solidarity a poďakovaním za členstvo v únii. Je to nezmysel. Slabým, chorým a prenasledovaným nepomáhame preto, aby sme za niečo ďakovali a už vôbec nie za eurofondy. Ľuďom unikajúcim pred smrťou máme povinnosť pomôcť, pretože sme ľuďmi. Nepotrebujeme k tomu ani Bibliu, ani Batmana, ani voľby, je to obyčajný inštikt ktorý z nás robí niečo viac ako cicavcov s wifi.

Bookmark and Share

Hodnotenie

6

Tento článok zatiaľ hodnotilo 671 čitateľov

Ako funguje hodnotenie článkov?

Odporúčame

Video

Čo s utečencami? vačší format, videoarchív


Fotoreport

Výstava v átriu

Čoskoro otvoríme našu fotogalériu.

Occupy Wall Street
Occupy Wall Street 5 Occupy Wall Street 4 Occupy Wall Street 3 Occupy Wall Street 2 Occupy Wall Street 1
Kreacionistické múzeum Petersburg (5) Kreacionistické múzeum Petersburg (4) Kreacionistické múzeum Petersburg (3) Kreacionistické múzeum Petersburg (2) Kreacionistické múzeum Petersburg (1)

Copyright © 2007 - 2018 jeToTak.sk. Všetky práva vyhradené. ISSN 1337-8872

Využívame spravodajstvo z databázy ČTK, ktorej obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie, či ďalšie sprístupňovanie tohoto obsahu či jeho častí verejnosti,
a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu ČTK výslovne zakázané. Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všetky práva vyhradené.
Materiály agentury AP nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované.

Design by MONOGRAM and Maroš Schmidt, Technology by MONOGRAM – TYPO3 Specialist