JeToTak.sk - úvodná stránka

Výber z blogov

Kam miznú regionálne rozdiely

Priepastné regionálne rozdiely Slovenska sa často spomínajú medzi najzávažnejšími problémami nášho štátu. V tejto veci sa zhoduje ...

[Štefan Domonkos]

Turecko na križovatke

Na prvý pohľad sa zdá, že život v Istanbule sa nezmenil. Na cestách sú zápchy, ľudia sa ponáhľajú na trajekt alebo na autobus. Už ...

[Joachim Becker]

Ľudské práva neonacistov aj utečencov sú rovnaké

Predvčerom bolo 10. decembra, Medzinárodný deň ľudských práv. No oslavovať toto výročie vo chvíli keď na Maďarskej hranici, v Tompe, ...

[Peter Weisenbacher]

NewMedLit

Kríza žánru | Slovensko | redakcia | 25.02.2013

_ma_small

Projekt uľahčí výmenu skúseností a najlepších komunikačno-informačno-analytických praktík a zvykov s cieľom zhodnotiť úlohu informačno-komunikačných technológií a nových médií.

Dvojročný projekt (2012-2014) sa zameriava na povzbudenie schopnosti zvládať výzvy, ktoré prinášajú nové informačno-komunikačné technológie a nové médiá ako sú napríklad Archify, Delicious, Geofeedia, Mmuckrack ako kanály PR, komunikácie, spolupráce, analýz a zdroje informácií pre profesionálov pracujúcich v oblasti médií a PR a týmto spôsobom prispieť k zvýšenej kvalite médií a komunikácie v Európe prostredníctvom nácviku, posilnením zručností a výmeny skúseností a najlepších skúseností profesionálov pôsobiacich v tejto oblasti.

Projekt uľahčí výmenu skúseností a najlepších komunikačno-informačno-analytických praktík a zvykov s cieľom zhodnotiť úlohu informačno-komunikačných technológií a nových médií.

Projektoví partneri sú Malta, Rumunsko, Bulharsko a Slovensko). Hlavnými výsledkami projektu bude odborné curriculum v powerpointe a ďalšie tréningové materiály, ako aj realizácia workshopov v jednotlivých krajinách, ktoré sa zúčastnia na projekte.

http://www.skamba.sk/?page_id=159&lang=en

 

 

Bookmark and Share

Hodnotenie

6

Tento článok zatiaľ hodnotilo 37 čitateľov

Ako funguje hodnotenie článkov?

Diskusia

Naposledy pridaný: 25.11.2014 (Manjegowda)

Diskusia k článku obsahuje 6 príspevkov


Odporúčame

Video

Čo s utečencami? vačší format, videoarchív


Fotoreport

Výstava v átriu

Čoskoro otvoríme našu fotogalériu.

Occupy Wall Street
Occupy Wall Street 5 Occupy Wall Street 4 Occupy Wall Street 3 Occupy Wall Street 2 Occupy Wall Street 1
Kreacionistické múzeum Petersburg (5) Kreacionistické múzeum Petersburg (4) Kreacionistické múzeum Petersburg (3) Kreacionistické múzeum Petersburg (2) Kreacionistické múzeum Petersburg (1)

Copyright © 2007 - 2018 jeToTak.sk. Všetky práva vyhradené. ISSN 1337-8872

Využívame spravodajstvo z databázy ČTK, ktorej obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie, či ďalšie sprístupňovanie tohoto obsahu či jeho častí verejnosti,
a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu ČTK výslovne zakázané. Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všetky práva vyhradené.
Materiály agentury AP nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované.

Design by MONOGRAM and Maroš Schmidt, Technology by MONOGRAM – TYPO3 Specialist