Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

Máte radi „crash“ hry v online kasínach? Máme pre vád dobrú správu, dneska vám jednu predstavíme. Jedná sa o hru Jet X zo spoločnosti Smartsoft Gaming. Jej princíp je v zásade jednoduchý. Vy, ako hráč, uzatvoríte pred hrou stávku a čakáte, ako sa vyvinie graf, ktorý predstavuje lietadlo, ktoré po určitom čase havaruje. Na obrazovke tiež vidíte multiplikátor, ktorý dosahuje hodnoty od x1.00, až x100.00.

Hodnota RTP hry Jet X je na úrovni 97 %, čo svedčí o naozaj slušnom návrate. Minimálna stávka, ktorú si môžete voliť predstavuje desať centov a jej náprotivok, čiže najvyššia možná stávka je v hodnote 300 €.

Ako sa registrovať v 1Win, aby ste mohli hrať Jet X?

Pre úspešnú registráciu bude stačiť, aby ste sa riadili týmito krokmi:

 1. Navštívte oficiálnu webovú stránku 1Win
 2. Kliknite na tlačidlo registrovať
 3. Zadajte menu, e-mail a heslo pre váš ďalší vstup do kasína
 4. Vyplňte ďalšie potrebné informácie (meno, priezvisko, telefónne číslo, krajinu, mesto, PSČ, adresu....)
 5. Potvrďte svoju registráciu prostredníctvom kliknutia na link, ktorý vám prišiel do e-mailovej schránky

Po splnení týchto krokov sa stanete oficiálnymi hráčmi online kasína 1Win. Celý proces registrácie vám nezaberie viac, ako desať minút. Dôkladne však upozorňujeme na presné zadanie osobných informácií.

Ako hrať Jet X v 1Win?

Ak ste sa rozhodli hrať Jet X v 1Win kasíne, je predtým potrebné splniť niekoľko základných krokov. Tieto kroky sú:

 • Vykonanie úspešnej registrácie
 • Vloženie finančných prostriedkov na váš hráčsky účet

V prípade že by ste si hru Jet X chceli vyskúšať zadarmo, je tak možné urobiť. Jednoducho vám stačí zvoliť demo verziu hry, kde budete hrať s kreditom kasína, ktorý vám bude poskytnutý automaticky.

Jet X herné taktiky

Taktika pre maximálny zisk

Ak ste hráčom, ktorý má rád vysoké stávky a vysoké výhry, táto taktika bude pre vás ideálnou. Vašou úlohou je uzatvoriť stávku, kde budete mať vopred nastavený automatický výber na vysokú hodnotu multiplikátora. Táto hodnota multiplikátora, by mala byť x10 a vyššie.

Taktika s minimálnym rizikom

V prípade, že ste novým hráčom a chcete zistiť princíp fungovania Jet X, je pre vás taktika s minimálnym rizikom ideálnou voľbou. Využiť ju samozrejme môžu aj hráči, ktorí radi hrajú na istotu. Úlohou je v tomto prípade zvoliť nízku stávku a vsadiť ju na nízky multiplikátor. Najčastejšie využívané multiplikátory sú x1.10 a x1.35.

Taktika s poistením

Vďaka taktike s poistením môžete získať naozaj vysoké výhry. Jedná sa o dve stávky. Prvú stávku si nastavíte na automatický výber pri hodnote x1.50 a druhú stávku si nastavíte na automatický výber pri hodnote x2.00. Máte tak poistku, keď nastane výbuch lietadla pri nižšej hodnote.

Najviac profitujúca stratégia od 1Win

Najviac profitujúca stratégia, ktorú vám prináša 1Win v hre Jet X je stávka na vysoký multiplikátor a stávka na nízky multiplikátor. Táto stratégia je však veľmi riskantná a v prípade, že ste novým hráčom môže byť aj veľmi zložitá. Každopádne, vašou úlohou je správne zvoliť sumu stávky pre oba prípady. Ukážeme si to na konkrétom príklade. Pre stávku s nízkym multiplikátorom, a to napríklad o hodnote x1.35 vložíte sumu 5 €. Pre stávku s vysokým multiplikátorom o hodnote napríklad x30, x50, či x100 zvolíte sumu 0.5 €. Takýmto štýlom budete mať zaručené pomerne časté výhry, avšak s nižšou výplatou a občasné výhry s naozaj vysokou výplatou.

Doplnenie a výber finančných prostriedkov v 1Win

1Win má široké spektrum spôsobov pre vklad a výber financií. Postupy sú v zásade jednoduché. Pre vklad finančných prostriedkov do kasína 1Win postupujte nasledovne:

 • Zvoľte si jeden z dostupných spôsobov pre vklad (Ethereum, Tether, Bitcoin, Visa,...)
 • Zvoľte si sumu, ktorú si chcete vybrať (minimálne 5 eur)
 • Potvrďte vklad tlačidlom „potvrdiť“
 • V prípade, že to je nutné, potvrďte vklad vo svojom bankovníctve

Pre výber finančných prostriedkov postupujte nasledovne:

 • Zvoľte si jeden zo spôsobov pre výber (Visa, Ethereum, Tether, Bitcoin...)
 • Zvoľte si sumu, ktorú chcete vybrať (maximálne 1000 eur)
 • Potvrďte výber kliknutím na „potvrdiť“