Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

Online kasíno Parimatch má vo svojej zbierke aj hru Jet X. Pre tých, ktorý ju ešte nepoznajú, jedná sa o „crash“ hru, kde je vašou úlohou, pred samotným začatím hry uzatvoriť stávky. Akonáhle máte stávku podanú, čakáte, kým vzlietne lietadlo, ktoré je pred vami na obrazovke. Samozrejme, má to svoj dôvod, pri lietadle je umiestený multiplikátor, ktorého znásobenie je od x1.00, až po x100.00. Vašou ďalšou úlohou teda bude odhadnúť, kedy toto lietadlo havaruje, respektíve, kedy sa zastaví multiplikátor.

O vznik tejto hry sa postaralo štúdio Smartsoft Gaming, a to konkrétne v roku 2019. Hodnota RTP dosahuje hodnotu 97 %. Minimálna stávka, ktorú si pri hraní môžete zvoliť je desať centov a naopak, maximálna stávka je v hodnote 300 €.

Ako sa registrovať v Parimatch, aby ste mohli hrať Jet X?

Ak sa chcete stať hráčom kasína Parimatch, je nutná vaša registrácia. Tá pozostáva zo štyroch základných krokov, ktorých splnenie vám nebude trvať dlhšie, ako päť minút. Tu je podrobný postup:

 1. Prejdite na oficiálnu stránku online kasína Parimatch
 2. Kliknite na tlačidlo „registrovať sa“
 3. Zadajte vaše osobné informácie (e-mail, telefónne číslo, adresu, pohlavie,...)
 4. Potvrďte vašu e-mailovú adresu kliknutím na link, ktorý vám do nej prišiel

Pre úspešnú registráciu je nutné zadanie presných informácií. Dbajte teda na to, aby ste v nich neurobili preklep. V opačnom prípade môže nastať nežiadaný problém.

Ako hrať Jet X v Parimatch?

Ak ste sa rozhodli, že Parimatch online kasíno bude miestom, kde budete hrať hru Jet X, je nutné splniť niekoľko krokov. Tieto kroky sú:

 • Úspešná registrácia
 • Pridanie finančných prostriedkov na váš hráčsky účet (tento krok je nutný, ak chcete hrať o skutočné peniaze)

Áno, je to takto jednoduché. Stačí vám splniť dva kroky. V prípade, že si hru Jet X chcete len vyskúšať, môžete siahnuť po demo verzii. V tomto prípade nie je nutnosťou pridať finančné prostriedky na váš hráčsky účet.

Jet X herné taktiky

Taktika pre maximálny zisk

Máte radi veľké výhry? Tento model pre vás bude tým správnym riešením. O čo sa teda jedná? Vašou úlohou je uzatvoriť stávku a čakať na vysoký multiplikátor. Ideálnymi sú v tomto prípade multiplikátory od x10 a vyššie. Nezabudnite si však stávku nastaviť na automatický výber.

Taktika s minimálnym rizikom

Ak chcete čo najviac eliminovať riziko straty, prípadne ste novým hráčom Jet X, taktika s minimálnym rizikom je práve pre vás. Jedná sa o presný opak toho, čo bolo spomenuté vyššie. Vašou úlohou teda bude uzatvorenie stávky s výberom na nízkom multiplikátory. Hodnota týchto multiplikátorov je zvyčajne x1.10 – x1.35.

Taktika s poistením

Chcete hrať o vyššie peňažné čiastky, avšak stále chcete mať istotu, že neprídete o všetko čo máte? Vytvorte si tzv. poistku. Jedná sa teda o dve rôzne stávky, pričom jedna bude mať nastavený automatický výber napríklad pri hodnote multiplikátora x1.50 a druhá pri hodnote x2.00.

Najviac profitujúca stratégia od Parimatch

Teraz si predstavíme stratégiu, ktorá vám môže zaručiť naozaj vysoké výhry. Nie je však úplne vhodná pre začiatočníkov, a to najmä kvôli jej obťažnosti. Vašou úlohou je nastavenie dvoch automatických výberov pričom jeden bude pre nízky multiplikátor a druhý pre vysoký multiplikátor. Tu je konkrétny príklad. Prvú stávku uzatvoríte vo výške päť eur, pričom automatický výber bude pri multiplikátory x1.35. Druhá stávka bude v hodnote 0.50 € a automatický výber nastavíte na hodnotu x30, x50, prípadne až x100. Vo väčšine prípadov, by ste teda mali profitovať na stávke o hodnote 5 €, avšak raz za čas príde aj výhra pri stávke o hodnote 0.50 €, ktorá bude naozaj stáť za to.

Doplnenie a výber finančných prostriedkov v Parimatch

V prípade, že ste sa rozhodli hrať v Parimatch online kasíno vás bude zaujímať, aké spôsoby pre vklad a výber si môžete zvoliť a aký postup musíte dodržať. Tu je postup pre vklad financií:

 • Zvoľte si jednu z možností pre vklad (Skrill, Neteller, Mastercard, Visa,...)
 • Zvoľte si sumu, ktorú chcete vložiť (minimálne dve eurá)
 • Kliknite na tlačidlo „potvrdiť“
 • V prípade, že je to potrebne, potvrďte vklad vo svojom bankovníctve

Postup pre výber financií

 • Zvoľte si možnosť, prostredníctvom ktorej vykonáte výber (Skrill, Netteler, Visa, Mastercard,...)
 • Zvoľte si sumu pre výber (minimálne dve eurá)
 • Potvrďte výber kliknutím na „potvrdiť“