Propagačný kód:
100 EUR

Máte radi hazardné hry a nebaví vás dookola hrať sloty a ostatné klasické kasíno hry? Jet X môže byť pre vás tým pravým riešením. Jedná sa o „crash“ hru, kde je vašou úlohou odhadnutie vybuchnutia lietadla. Áno, môže to znieť hrozne, avšak pri lietadle je umiestnený multiplikátor, ktorý znásobuje vašu stávku umiestnenú pred začatím hry. Hodnota tohto multiplikátora začína na x1.00 a končí až na hodnote x100.00.

Jet X je hra od vývojárskej spoločnosti Smartsoft Gaming a bola založená v roku 2019. Hodnota návratnosti (RTP) predstavuje 97 %. Čo sa týka minimálnej stávky, tá je nastavená na desať centov a naopak maximálna možná stávka je 300 €.

Ako sa registrovať v Pin Up, aby ste mohli hrať Jet X?

Registrácia do online kasína pozostáva z piatich krokov, ktorých splnenie vám nezaberie viac, ako päť minút. Tu je podrobný postup:

 1. Navštívte oficiálnu webovú stránku kasína Pin Up
 2. Kliknite na tlačidlo „registrovať“
 3. Zadajte vaše meno, heslo a e-mail
 4. Doplňte zvyšné potrebné informácie (krajina, meno, priezvisko, telefóne číslo, menu...)
 5. Potvrďte svoju registráciu kliknutím na link, ktorý vám prišiel do vašej e-mailovej schránky

Akonáhle tak urobíte sa stanete oficiálnymi hráčmi kasína Pin Up. Chceme však upozorniť na presné zadanie osobných údajov, keďže neskôr ich nie je možné zmeniť.

Ako hrať Jet X v Pin Up?

Ak ste si zvolili kasíno Pin Up za miesto, kde budete hrať hru Jet X, je samozrejme potrebné splnenie niekoľkých podmienok. Tieto podmienky sú:

 • Musíte mať minimálne 18 rokov
 • Musíte byť úspešne registrovaný
 • Musíte si vložiť finančné prostriedky na váš hráčsky účet

Posledný krok, čiže vloženie finančných prostriedkov, nemusí byť nutnosťou, ak sa nechystáte hrať za reálne peniaze. Môžete si totižto vyskúšať demo verziu, ktorá je úplne zdarma.

Jet X herné taktiky

Taktika pre maximálny zisk

S využitím taktiky pre maximálny zisk môžete dosiahnuť naozaj astronomické výhry. Nevýhodou však je zvýšené riziko. O čo sa teda jedná? Jedná sa o uzatvorenie stávky s automatickým výberom pri vysokom multiplikátory. Ideálnymi hodnotami sú v tomto prípade multiplikátory od x10 a vyššie.

Taktika s minimálnym rizikom

Zvoliť si taktiku s minimálnym rizikom odporúčame novým hráčom a hráčom, ktorí chcú často vyhrávať. Jedná sa o presný opak taktiky pre maximálny zisk. Vašou úlohou je teda uzatváranie stávok a nastavenia automatického výberu pre nízke multiplikátory. Optimálnymi hodnotami multiplikátorov sú v tomto prípade x1.10, prípadne x1.35.

Taktika s poistením

Taktika s poistením je vhodná pre hráčov, ktorí chcú vyhrávať veľké výhry, avšak chcú mať stále poistku, že ak sa im nebude dariť, im ostanú financie pre uzatváranie ďalších stávok. Postup je nasledovný. Uzatvoríte dve stávky, kde prvá bude nastavená na automatický výber pri hodnote multiplikátora x1.50 a druhá pri hodnote x2.00.

Najviac profitujúca stratégia od Pin Up

Teraz si predstavíme stratégiu, ktorá je spomedzi všetkých ostatných, tou asi najviac využívanou a najviac profitujúcou. Jedná sa znova o uzatvorenie dvoch stávok. Predstavíme vám to na konkrétom príklade. Prvú stávku, napríklad o hodnote päť eur nastavíte na automatický výber pri nízkej hodnote multiplikátora x1.35. Druhú stávku, napríklad o hodnote 0.50 € nastavíte zasa na automatický výber pri hodnote multiplikátora x30, x50, x100. Takéto nastavenie vám prinesie pomerne časté výhry pri vyššej hodnote stávky a občasné výhry pri nižšej hodnote stávky, ktoré však stoja za to riziko.

Doplnenie a výber finančných prostriedkov v Pin Up

Kasíno Pin Up sa môže chváliť širokým spektrom spôsobov pre vykonanie vkladov a výber. Aký je však presný postup? Pre vykonanie vkladu postupujte nasledovne:

 • Zvoľte si jednu z dostupných možností pre vklad (Mastercard, Visa, AstroPay...)
 • Napíšte sumu, ktorú chcete vložiť do kasína (minimálna suma je 5 €)
 • Potvrďte túto sumu kliknutím na „potvrdiť“
 • V prípade potreby uskutočnite potvrdenie vo vašom bankovníctve

Pre vykonanie výberu postupujte nasledovne:

 • Zvoľte si jednu z dostupných možností pre výber (Mastercard, Visa, AstroPay...)
 • Napíšte sumu, ktorú chcete vybrať z Pin Up kasína (minimálna suma je 5 €)
 • Potvrďte túto sumu kliknutím na „potvrdiť“