Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

Ako bolo už zhrnuté v tomto článku na začiatku, hra JetX je pomerne jednoduchou hrou. Napriek tomu prináša zopár funkcií, vďaka ktorým existuje viac možností ako hru hrať. Podľa toho koľko by ste chceli vyhrať alebo ako veľa ste odhodlaný riskovať viete zvoliť príslušnú stratégiu. Vo všeobecnosti je najväčším ukazovateľom to, koľko ste ochotný zariskovať. Vaša stratégia tak môže byť takmer bez risku, s miernym riskom alebo vysoko riskantná. Každá JetX strategy potom podľa toho môže priniesť rozdielne výhry. Ako je bežné pri online hazarde, čím viac ste odhodlaný riskovať, tým väčšie budú vaše zárobky a naopak.

Stratégie pre jednotnú stávku

Pokiaľ ste úplným začiatočníkom vo svete hazardu alebo vo svete hry JetX, doporučujeme začínať s jednotnými stávkami. Jednotné stávky sú najjednoduchšie typy stávok a teda na jednu hru pokladáte jednu stávku. Na začiatok zvážte výšku vašej stávky kým sa zoznámite s mechanikou. Keď si budete istý v jednotných stávkach, skúste nakombinovať vašu prvú dvojitú stávku.

Víťazná stratégia s minimálnym riskom

Na začiatok skúste jednoduchú stávku s minimálnym rizikom. K tomu zvoľte nízky multiplikátor, najbezpečnejšie niekde medzi hodnotou 1 a 2. Čím vyššiu hodnotu zvolíte, tým bude vaša hra riskantnejšia. Keď si vybudujete guráž a znalosť hry, môžete skúsiť niečo zložitejšie. Hra ponúka tiež možnosť manuálneho hrania pri ktorej nemáte nastavený automatický výber, to ale pre začiatočníkov nedoporučujeme.

Víťazná stratégia s miernym riskom

V krátkosti povedané, čím vyšší multiplikátor si nastavíte, tým vyššie výhry na vás môžu čakať, no zároveň môžete stratiť viac. Stratégia s miernym riskom doporučuje zvoliť multiplikátor s hodnotou okolo 2 až 3, nakoľko percentuálne lietadlo túto hranicu prekročí v približne 40 % prípadoch. Takáto hodnota by mala zaručiť zárobok a zároveň vyrovnať straty v prípade prehry.

JetX strategy pre dvojitú stávku

Ak už ste ostrieľaný hazardér alebo milujete riskovať, hra JetX ponúka možnosť dvojitej stávky. Ako už bolo spomenuté, vývojári navrhli hru s možnosťou dvojitej stávky a pokiaľ viete ako na to, určite túto stratégiu doporučujeme. Hra naberie novú dynamiku a vy môžete svoje peniaze zhodnotiť ešte viac ako doteraz.

Stratégie pre klasické stávky

Pri hre JetX viete uplatniť niekoľko z tradičných stávkových stratégií. Ak sa vyznáte v gamblingu a viete používať zaužívané metódy, viete si prísť na veľmi atraktívny zárobok. My sme pre vás nižšie rozpísali niekoľko z nich.

Fibonacciho systém

Počuli ste už o Fibonacciho stávkovom systéme? Jeho základom je po každej prehre navýšiť svoju počiatočnú stávku. Systém je založený na predpoklade, že aj v prípade niekoľkých prehier v rade viete svoje peniaze získať späť vďaka stále rastúcej počiatočnej stávke. Túto stratégiu viete použiť aj pri hre JetX. Systém vie priniesť okrem peknej výhry aj unikátny zážitok z hrania.

D’Alembertov systém

Ďalšou stratégiou opierajúcou sa o matematické výpočty, ktorú môžete použiť pri hraní hry JetX je systém Jeana d'Alemberta. Podobne ako v prípade predchádzajúcej stratégie, systém hovorí o potrebe navýšiť stávku v prípade prehry. Na rozdiel od Fibonacciho ale d'Alembert odporúča naopak stávku znížiť v prípade veľkej výhry. Môžete sa tak držať v pluse a zároveň nedotiahnuť stávky do astronomických rozmerov.

Martingalov systém

Zaužívanou a populárnou stratégiou, ktorú môžete skúsiť aj pri hraní hry JetX je stávkový systém od Martingalea. Stratégia hovorí o dvojnásobne vyššej stávke v prípade vašej prehry. Tento systém má zaručiť dorovnanie strát z predchádzajúcej prehratej stávky a zároveň získať zisk, ktorý by ste získali v prípade vyhratej počiatočnej stávky. Tento systém patrí medzi najpopulárnejšie hazardné stratégie a je otestovaný ako spoľahlivý.

Labouchereov systém

Laboucherov systém je mierne komplikovanejší ako tri predchádzajúce a navyše aj riskantnejší. Jeho základom je určenie si cieľa, koľko chcete zarobiť a rozdelenia ho na menšie časti. S týmito časťami následne pracujete nezávisle a navyšujete ich postupne, kým sa nedostanete k želanému zárobku. Celý systém je pomerne zložitý a ak chcete o ňom zistiť viac, prečítajte si nejaký internetový článok.