Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

JetX je netradičná hazardná hra, v ktorej sa hráči snažia správne odhadnúť, kedy vybuchne lietadlo a vyskočiť z neho predtým. Čím vyššie sa lietadlo dostane, kým ste v ňom, tým väčší násobok vašej stávky môžete vyhrať a maximum je až 100-násobok. Lietadlo môže vybuchnúť v ktorejkoľvek chvíli a pokiaľ z neho hráč nevyskočí pred výbuchom, príde o svoju stávku. Táto hra sa stala populárnou hlavne vďaka jej nezvyčajnosti oproti klasickým hracím automatom alebo kasínovým hrám.

Podporované systémy

Jet X na stiahnutie funguje ako na mobilné zariadenia, tak na laptopy a pevné počítače. Podporované sú systémy Android, iOS a Windows. Nižšie nájdete postup ako si JetX stiahnuť na Android a iPhone. Pre Windows je postup veľmi jednoduchý. Stačí zadať jet x game download do vášho prehliadača a dokončiť inštaláciu hry podľa návodu v stiahnutom súbore.

Stiahnutie JetX na Android

Stiahnutie JetX aplikácie pre mobily môže byť trochu náročnejšie, pretože ju nenájdete v bežných obchodoch s aplikáciami. Musíte preto použiť tento postup:

 1. V nastaveniach bezpečnosti povoľte sťahovanie z neznámych alebo neoverených zdrojov
 2. Vyhľadajte na mobilnom prehliadači JetX app download
 3. Stiahnite súbor s aplikáciou JetX
 4. Dokončite inštaláciu pomocou stiahnutého súboru

Stiahnutie JetX na iPhone

Postup pre iPhone je veľmi podobný, no v nastaveniach musíte zmeniť inú časť. Pre stiahnutie JetX game použite tento postup:

 1. Pridajte skratku pre web a vyfiltrujte články
 2. V nastaveniach povoľte neznáme skratky
 3. Vyhľadajte JetX app download
 4. Stiahnite súbor s aplikáciou JetX
 5. Dokončite inštaláciu pomocou stiahnutého súboru

Rozdiel medzi mobilnou a PC verziou

Mobilná verzia nestráca na funkciách ani zábave oproti PC verzii.

 • Najväčší rozdiel nájdete v rozhraní, kedy je väčší dôraz kladený na jednotlivé tlačidla a funkcie a menší na samotnú obrazovku s lietadlom a pasažiermi. Tú môžete stále dobre vidieť no oproti počítačovej verzií je podstatne menšia.
 • V mobilnej verzií máte dokonca viac dostupných možnosti stávky, kedy si môžete jednoduchšie kliknúť na stávku s hodnotou 10, 20, 50 alebo All in.

Čo je však podstatné, stále môžete vidieť vašu históriu stávok, čet s ostatnými hráčmi alebo momentálny stav stávok.