Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

Robert42

JetX je konečne hra, pri ktorej môžem stráviť aj dlhší čas a nezačnem sa nudiť. Každé kolo môžem dať na svoju intuíciu a meniť stratégiu. Odporúčam každému, kto chce hru, v ktorej môže rozhodovať za seba.

IIIvanG

Vypláca dosť dobre a oceňujem aj možnosť četovať s ostatnými hráčmi. Bežne hrávam sloty, ale JetX je veľmi zaujímavá zmena. Teraz chcem nájsť aj iné podobné hry.

sweetP3

Super! Je to síce pomalšie ako zatočenie na hracom automate, ale stojí to za to. Keď už hráte JetX, tak chcete aby jedno kolo trvalo čo najdlhšie. Ja patrím k trpezlivejším hráčkam a každé kolo ma baví.

JQKAndy

Ak hľadáte hru, pri ktorej sa sami môžete rozhodovať, aká by mala byť vaša výhra a radi si nastavujete stratégie, tak toto odporúčam všetkými desiatimi.

benjijenji

Osobne preferujem hazardné hry, pri ktorých môžem vyhrať na jednej stávke vyššie násobky. Na druhú stranu to však JetX nahrádza svojou zaujímavosťou a zábavou, ktorú som pri hraní mal. Rád sa k JetX vraciam.

xSeaEnEl

Pre mňa najlepšia hra, čo som našiel za veľmi dlhý čas. Hracie automaty a klasické hry v online kasínach sú už repetitívne. Som rád, že vzniká čoraz viac hier ako JetX, kedy môžem stávkovať aj na niečo iné ako točiace valce a karty.

Chhruna

Odporúčam vyskúšať. Najviac sa mi pozdáva grafická stránka a zaujímavý nápad za JetX. Taktiež to, že si sám vyberám, kedy vyskočiť z lietadla.

infernixer1

Na JetX som narazila pred pár dňami a táto hra si zaslúži recenziu. Som pomerne nováčik v hazardných hrách, ale táto ma naozaj oslovila. Strávila som na nej už veľa času a chcem hrať viac. Bolo by fajn keby bola ešte trochu modernejšia grafika.

lionJann

JetX mi príde oproti ostatným hazardným hrám viac slobodný, čo určite oceňujem. Môžem začať a skončiť kedy chcem bez toho aby ma nútili nejaké “už takmer získané bonusy” a taktiež sa môžem hoci kedy rozhodnúť, či chcem riskovať viac alebo menej.

Donendes7

Páči sa mi, že môžem hrať podľa toho, ako to cítim. Keď sa mi zdá, že toto kolo môže ísť vysoko, tak počkám dlhšie a naopak. Toto sa v slotoch dá robiť iba málokedy a takto vyhrávam jednoznačne viac.

lucarinaxrp

Bol by som rád, keby podobne fungovali aj ďalšie hry. JetX je síce celkom priemerný svojim výzorom a tým ako funguje, ale je to modernejšie a zaujímavejšie. Treba viac takýchto nápadov.

premmarinas00

Každé vzlietnutie je zábava. Už sa mi niekoľkokrát podarilo vyčkať si a dosiahnuť aj 50-násobky a vyššie. Niekedy je síce frustrujúce, keď je mnoho krátkych kôl po sebe, ale aj tomu sa dá prispôsobiť. Naplno využívam aj svoju históriu stávok a mám tak väčšie zisky.

msGurtts

Odporúčam vyskúšať si JetX, pokiaľ máte radi modernejšie typy hazardných hier. Osobne skôr preferujem klasiku, kde vyhrávam viac, no občas treba aj zmenu.

Addylove

JetX je skôr vhodné pre aktívnejších hráčov. Zväčša používam autoplay a hoci sa dá pustiť aj tu, tak tým, že môžem ovplyvniť kedy vyskočím, tak ma láka pri tom stráviť čas. Ak chcete skôr niečo do pozadia, pri JetX môže byť náročné sa ovládnuť.

JJJacor

Zvyčajne nedávam recenzie na hry, ale táto je iná. Ak hľadáte vo vašom kasíne nejaké iné hry než len stolné alebo hracie automaty, tak skúste vyhľadať JetX. Bol som z prekvapený a môžem odporučiť.

xUBBOx

Mám rád hazard, ale nie veľké risky. Páči sa mi, že tu môžem stávkovať aj malé sumy a skončiť aj s malými násobkami. Kolá sú celkom rýchle, takže nemusím ani dlho čakať.

jasterko

Mohla by mať viac jazykových možností inak je to fakt dobré. V pohode výhernosť, funguje ako má, celkom rýchla a najlepšie je, že keď hrám, tak som v tom pohltený, lebo chcem správne odhadnúť skok.

ninnjaX7

Vyskúšal som si JetX najprv zadarmo a zaujalo ma. S peniazmi to je samozrejme už iná zábava. Treba si však dať pozor, aby ste neminuli veľa času aj peňazí, lebo vie fakt chytiť.

MaTeJelle

JetX je ideálny, keď už nechcem hrať poker alebo blackjack. Nemusím veľmi hracie automaty ani iné úplne náhodné hazardy ako ruleta, ale tu mi to nevadí. Stále tu mám dosť kontroly aj keď je výbuch náhodný.

1Jkkmo

JetX je fajn hra. Najmä odporúčam ju hrať aj s niekým iným. Keď JetX hráte viacerí, môžete súťažiť v ziskoch alebo aj na odvahu, že kto vyskočí posledný. Radi hrávame ako skupinka, a je to omnoho záživnejšie.