O hernom vývojárovi Smartsoft Gaming

Propagačný kód:
100 EUR

Skopírujte propagačný kód:
XBEST

JetX Smartsoft Gaming

Smartsoft Gaming bola založená skupinou expertov v oblasti hazardných hier v Gruzínsku v roku 2015. V Gruzínsku majú aj naďalej svoju základňu. Cieľom Smartsoftu je prinášať hráčom unikátne hry s vysokou kvalitou. V roku 2018 vydali hru JetX, ktorá sa stala ich vlajkovou loďou a podľa ktorej môžete toto štúdio poznať aj vy. Okrem svojich netradičných XGames ponúkajú aj klasické sloty a kasínové hry.

🌐 Krajina registrácie Georgia
📅 Rok založenia 2015
📑 Licencie Rumunsko, Gruzínsko, Malta
🎮 Počet hier 51
🎯 Hlavné žánre XGames a sloty
⚡️ Typy hier Sloty, ruleta, kasínové hry, Keno a XGames
✨ RTP 97 %
💥 Populárne sloty Genie’s Bonanza, Burning Ice 40, The Kingdom of Elves

Vlastnosti Smartsoft Gaming

Smartsoft Gaming sa vyznačuje príjemným a moderným dizajnom svojich hier. Tie sa nedržia bežného plánu, ktorý môžete vidieť v každej druhej hazardnej hre. Produkty tohto vývojára sú zaujímavé ako dizajnom, tak aj ich mechanizmami. Stačí sa pozrieť na ich hlavnú hru JetX alebo ostatné hry z kategórie XGames. Ani hracím automatom a kasínovým hrám od Smartsoftu nechýbajú prvky, ktoré vás vtiahnú do hry. Ak chcete zažiť modernejšie hry, Smartsoft vie byť pre vás.

Bezpečnosť v Smartsoft

Smartsoft si zakladá na bezpečnosti svojich hier. Smartsoft Gaming má certifikácie o bezpečnosti svojich hier a na generátory náhodných čísel v nich použitých v 13 rôznych krajinách. Môžete si teda byť istí, že keď vyskúšate hru od tohto vývojára, nebudete strácať peniaze na podvode. Pre ešte vyššiu bezpečnosť si môžete nastaviť vlastné limity.

Štruktúra hracích automatov od Smartsoft Gaming

Smartsoft stavia svoje automaty na 5 líniách. Všetky sloty majú prepracovanú grafickú a aj audio stránku hry. Hracie automaty prichádzajú s rôznymi špeciálnymi vlastnosťami v podobe bonusov, scatter symbolov a iných ciest ako môžete za jednu stávku získať ešte viac. V niektorých hracích automatoch si môžete nastaviť počet línií alebo či hráte s bonusom. K tomu všetkému na vás čaká aj nejaký príbeh vo všetkých slotoch.

Najlepšie Smartsoft Gaming hracie automaty

Medzi favoritov spomedzi slotov patria napríklad Genie’s Bonanza s množstvom špeciálnych prvkov, Burning Ice 40 pre tých, čo obľubujú klasické ovocné automaty alebo The Kingdom of Elves s fantasy tematikou elfov a skvelým zvukovým spracovaním. V tabuľke nižšie nájdete ešte viac najlepších slotov od Smartsoft Gaming.

Názov automatu Rok vydania RTP Počet línií
Genie’s Bonanza 2023 96 % Výplata hocikde
Burning Ice 40 2021 97 % 40
The Kingdom of Elves 2022 97 % 243
Crazy Ape 2023 96 % 9
Bank Job 2020 98 % 243
Samurai 2019 97 % 243

Licencia

Hráči by sa mali pred hrou uistiť, že bola hra skontrolovaná a že je bezpečná. Na jednoduché overenie je potrebné sa pozrieť na licencie vývojára. Smartsoft je licencovaný až v troch krajinách - Rumunsku, Gruzínsku a na Malte. Na získanie týchto licencií museli splniť bezpečnostné požiadavky.

Sloty zadarmo Smartsoft

Všetky hracie automaty od Smartsoft Gaming si môžete pred hrou za peniaze vyskúšať zdarma. Stačí keď kliknite na demo verziu hry alebo hra zdarma na našej stránke. Môžete tak vidieť prepracovanú grafiku jednotlivých hier a zistiť, ktoré z nich sú práve pre vás. Nemusíte pri tom riskovať žiadne straty.

Záver

Smartsoft Gaming je na trhu iba krátky čas, no s vysokou kvalitou hier a ich moderným prístupom a dizajnom majú už teraz skalných fanúšikov v rôznych online kasínach. Smartsoft môže byť pre hráčov tou zmenou, na ktorú čakali. Pokiaľ si chcete vyskúšať iné mechaniky a spracovanie ako nájdete v bežných hracích automatoch, Smartsoft Gaming môže byť vývojár pre vás.